htc-hd2

Developerzy, trudniący się „gotowaniem” ROMów dla przeróżnych urządzeń, prześcigają się wręcz w swoich dokonaniach. Wysoko poprzeczkę zawiesił niejaki Evervolv, portując Androida 4.1 na HTC HD2.

Przypomnijmy, że staruszek od HTC niegdyś pracował na systemie Windows Mobile, a jego sercem jest dość leciwy Snapdragon o taktowaniu 1 GHz. Jak widać – niemożliwych rzeczy nie ma.

W ROMie dla HD2 działa m.in. transfer danych, WiFi, Bluetooth, dźwięk i funkcje telefonu. Problemem nadal jest kamera, przeglądarka czy Google Now.

Oryginalny temat znajduje się tutaj.

A czy ktoś z Was czeka z niecierpliwością na port „żelków” na swoje nieco starsze urządzenie?

Źródło: XDA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.