tracer-neo

Firmę Tracer kojarzą zapewne osoby pamiętające jej tablet Tracer Ovo, który to był swojego czasu dostępny w sieci hipermarketów Carrefour. Producent zaprezentował tymczasem swoje nowe dzieło, jakim jest tablet Neo. Od poprzednika różni się m.in. większym ekranem i aparatem 2 Mpx. Specyfikacja jest dość standardowa i wygląda następująco:

-ekran 9,7 cala o rozdzielczości 1024×768, 10 punktowy multitouch, panel IPS

-jednordzeniowy procesor Allwinner A10 o taktowaniu 1,2 GHz

-GPU Mali 400

-1 GB RAM

-8 GB ROM

-aparat 2 MPx i kamerka 1,3 MPx

-WiFi, microUSB, HDMI, slot microSD

tracer-neo_2 

Według producenta bateria w urządzeniu powinna wystarczyć na 6 godzin pracy. Tablet ma pracować na Androidzie 4.0, prawdopodobnie z dostępem do Google Play.

Co sądzicie o tym urządzeniu?

źródło: tracer 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.