Cena Nexusa od LG – lepiej usiądźcie, jest lepiej niż dobrze!

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
nexus 5 grafika lg google kazda strona

Informacja o Nexusach zaczynają nabierać tempa. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o tym, kiedy ma nastąpić ich oficjalna zapowiedź, a dzisiaj już wiemy jakiej nazwy doczeka się model od LG oraz ile będzie kosztować. To jak, portfele w dłoń i ustawiamy się w kolejce?

Wczorajsze doniesienia dotyczyły daty ujawnienia nowych modeli z serii Nexus – jednego od Huawei, drugiego od LG. Google postanowiło, że pojawią się one na scenie razem już pod koniec miesiąca, czyli 29 września. Do tej pory nazywaliśmy urządzenie od LG Nexusem 5 (2015). Teraz jednak wiemy, że nazwa ta staje nie nieaktualna. Następca modelu z 2013 został ochrzony mianem LG Nexus 5X.

Przechodząc teraz do kwestii ceny, możemy śmiało powiedzieć, że nie będzie ona zatrważająca. Przypuszcza się, że za wersję 16 GB przyjdzie nam zapłacić 400 dolarów, natomiast za Nexusa 5X z dyskiem twardym 32 GB z portfela wyciągniemy o 50 dolarów więcej, czyli 450.

W kwestii pieniędzy widzimy tutaj duża konkurencyjność ze strony Motoroli Moto X Pure Edition oraz OnePlus Two. Niemniej za Nexusem z pewnością stoi czysty, pozbawiony nakładek Androi 6.0 Marshmallow i pierwszeństwo aktualizacji. Nie pojawiły się jak na razie informacje dotyczące Nexusa produkowanego przez Huawei.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy