Wycieka teaser Xiaomi Mi 5 – 73 tysiące w AnTuTu to nie wszystko na co stać smartfona ze Wschodu

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
xiaomi-mi5-660x330

Xiaomi osiąga świetne wyniki finansowe w tym roku. Wysoka sprzedaż ich smartfonów świadczy o dotarciu marki do coraz większe grupy klientów i przekonaniu ich, że dobry sprzęt nie musi kosztować kosmicznych pieniędzy. Xiaomi Mi4 wypada rewelacyjnie w światowych recenzjach, a jak poradzi sobie z nimi jego następca? Powoli zaczynamy dowiadywać się o nim coraz więcej.

O Xiaomi Mi 5 dowiedzieliśmy się dotychczas z przecieku AnTuTu, gdzie zdobył 73 tysiące punktów. Mimo wszystko nie wiadomo jeszcze jaki procesor będzie siedział wewnątrz urządzenia. Mówi się, że sercem Mi 5 może być nowa generacja Snapdragona 810 bądź 820. Nie wyklucza się jednak zastosowania dziesięciordzeniowej jednostki MediaTek Helio X20.

mi 5 benchamrk

Wspomina się też o 5,3 calowym wyświetlaczu QHD, obecności 4 GB pamięci RAM, 16 megapikselowym aparacie z optyczną stabilizacją obrazu oraz USB typu-C. Ostatnio jednak pojawił się teaser, który tylko podsyca oczekiwanie na następne informacje. Mimo że ukazuje tylko prawdopodobieństwo obecności skanera linii papilarnych.

xiaomi mi 5 tease

Już teraz zapowiada się na to, że Xiaomi będzie świętować kolejny sukces. Dla pewności poczekajmy jednak na pozostałą część specyfikacji, cenę, a przede wszystkim oficjalną zapowiedź.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy