oppo find n wytrzymalosc

Każdy lubi patrzeć, jak wyjątkowe i drogie smartfony są niszczone, prawda?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Oczywiście, że prawda, bo przecież nie chodzi o weryfikację wytrzymałości na różne czynniki fizyczne, czyż nie? Opcji jest wiele, ale reasumując, na pewno warto wiedzieć, jak wytrzymałe są urządzenia, z których chcemy korzystać. W końcu z jednym trzeba postępować jak z jajkiem, a drugie po upadku z kilku metrów wciąż będzie wyglądać tak samo. Tym razem nasz ulubiony pan od takich testów wziął na warsztat wyjątkowy smartfon. Jest nim OPPO Find N, czyli wytrzymałość musi stanowić kluczową rolę. W takim razie, jak sobie poradził kolejny składany smartfon z elastycznym ekranem po torturach?

OPPO Find N poddany testom wytrzymałości i jest tak, jak moglibyśmy się spodziewać

Jak to najczęściej bywa, Zack z kanału JerryRigEverything nie szczędzi sprzętu, który trafia na jego filmy. OPPO Find N, z którym Bartek miał przyjemność obcować, nie należy do tanich urządzeń, bo już w Chinach kosztuje blisko 6000 złotych. Tym samym przejdźmy do samego sprawdzenia, gdzie zewnętrzny ekran radzi sobie tak, jak każda szklana powierzchnia, czyli dobrze. Elastyczny panel niestety wciąż nie wychodzi ponad aktualny standard, czyli porysujemy go paznokciem. Metalowe krawędzie sprawdzają się zgodnie z oczekiwaniami. Podobnie z ogniem, gdzie nie ma większych zaskoczeń. Za to dobrze wypada konstrukcja zawiasów, która została zabezpieczona przed kurzem, a w tym wypadku… piaskiem. Kluczowe w tego typu smartfona jest także… odporność na wyginanie. Ponowny plus dla OPPO, czyli nawet rozłożone urządzenie zachowuje odpowiednią sztywność, więc nic się nie łamie.

Zobacz też: Podwyżki w Plus na kartę — zmiana cennika od marca.

Niestety jeszcze nie zapowiada się na to, aby OPPO zdecydowało się wprowadzić Find N na Stary Kontynent. Mimo wszystko wiemy już, że to odpowiednio wytrzymały smartfon, jak przystało na dzisiejsze standardy modeli z elastycznym ekranem. Dajcie znać, czy zdecydowalibyście się na zakup tego urządzenia, czy też jednak wciąż kierowalibyście się w stronę dzisiejszego lidera, a więc Samsunga Galaxy Z Fold3?

Źródło: Android Police, YouTube (JerryRigEverything)

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy