Jak wynika z danych opublikowanych przez GLBenchmark, HTC pracuje nad następcą modelu One X. Do serwisu trafiły informacje o obecności nowego smartfona, który otrzymał nazwę kodową Evitareul i numer seryjny PM63100. Skąd wiadomo, że będzie to następca popularnego flagowca tajwańskiego producenta? Redaktorzy z PocketNow twierdzą, że w związku z tym, że kodowa nazwa One X to Evita, to idąc dalej Evitareul musi być jego następcą.

Urządzenie prawdopodobnie będzie posiadać procesor Tegra 3 o częstotliwości 1,7 GHz oraz wyświetlacz z rozdzielczością HD. Niestety brak jakichkolwiek przecieków na temat rozmiaru ekranu (choć część źródeł twierdzi, że będzie on identyczny jak w One X). Na rynek prawdopodobnie trafi również z Jelly Bean na pokładzie (choć wg danych aktualnie pracuje pod kontrolą Ice Cream Sandwich).

Ciekawe czy tym modelem HTC zdoła zawojować rynek jeszcze bardziej niż do tej pory?

źródło: PocketNow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.