Samsung Galaxy Unpacked luty

Samsung Galaxy Unpacked w lutym – seria S i Note mogą złączyć się w jedno

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Wiemy już, że wydarzenie Samsung Galaxy Unpacked odbędzie się w lutym tego roku. Dostaliśmy oficjalnie potwierdzenie, ale dalej nie podano konkretnej daty. Mówi się, że będzie to 8 lub 9 dzień lutego, czyli do premiery nowych flagowców zostało już niedużo czasu. I Samsung zapewnia nas, że jest na co czekać, a producent nie zapomniał o serii Note. Mniej więcej.

Samsung Galaxy Unpacked w lutym

Niedawno Samsung zaprezentował swój ostatni telefon z wyższej półki, czyli długo wyczekiwany Samsung Galaxy S21 FE 5G. To urządzenie, którego spodziewaliśmy się jeszcze w zeszłym roku, ale z różnych powodów jego premiera była ciągle przesuwana, a w pewnym momencie nawet anulowana. Teraz czekamy na premierę kolejnych urządzeń z serii S, czyli Samsung Galaxy S22 oraz Galaxy S22+. Trochę pod znakiem zapytania może stać smartfon S22 Ultra, a raczej jego nazwa. To, że pojawi się najbardziej „dopakowana” wersja urządzenia możemy być pewni, ale niewykluczone, że Samsung zdecyduje się nawiązać tutaj jakoś do nazwy Note.

To zresztą niejako potwierdza oficjalny wpis na stronie Samsunga, gdzie mówi się, że nowa seria S ma łączyć w sobie najlepsze rzeczy ze wszystkich Galaxy. Potwierdzono także, że Samsung nie zapomniał o rysiku S Pen, więc najprawdopodobniej ten zawita właśnie do Galaxy S22 Ultra/Note. W sieci pojawiały się już przecieki i wizualizacje prezentujące wygląd nowych urządzeń z serii. I na nich faktycznie widzieliśmy już S Pen. Niby nie powinno dowierzać się przeciekom, ale od dawna jest już tak, że wygląd nowych Samsungów poznajemy długo przed ich oficjalną premierą.

Zobacz też: Allegro startuje z nowym programem dla sprzedających.

Najprawdopodobniej na pokładzie nowych flagowców producenta pojawią się już procesory Exynos 2200. Samsung zaprezentował je dopiero co, choć wcześniej spodziewaliśmy się ich premiery w dniu, kiedy pojawi się seria Galaxy S22. Na początku lutego przekonamy się, czy nowe urządzenia jeszcze nas czymś zaskoczą.

Źródło: Samsung

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy