the freestyle w przedsprzedaży

Wyjątkowy projektor Samsung The Freestyle już w przedsprzedaży — co z ceną?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Projektor Samsung The Freestyle jest już dostępny w przedsprzedaży w polskich sklepach. Cena urządzenia nie jest niska, choć warto pamiętać o jego ponadprzeciętnych możliwościach. Zamówione projektory będą docierać do nabywców najprawdopodobniej w połowie marca.

Samsung The Freestyle w przedsprzedaży

the freestyle w przedsprzedaży

O projektorze The Freestyle pisaliśmy już na początku miesiąca. Samsung zaprezentował to urządzenie podczas targów CES 2022, a sprzęt wzbudził niemałe zainteresowanie. Projektor waży tylko ok. 800 g i można bez przeszkód zabrać go ze sobą na wyjazd. Obrotowa podstawa umożliwia rotację obrazu do 180°. The Freestyle może wyświetlać treści ze smartfona z Androidem lub iOS, a także pełnić rolę głośnika, który wyświetla efekty dostosowane do odtwarzanej muzyki.

Do 20 lutego w wybranych sklepach potrwa przedsprzedaż projektora. Jego cena to 4999 zł, a wysyłka jest planowana po 14 marca (tak przynajmniej podaje Media Expert, jeden ze sklepów, w którym przedsprzedaż jest prowadzona). Samsung przygotował promocję dla osób, które kupią projektor w przedsprzedaży. Za symboliczną złotówkę można otrzymać smartfona Galaxy M52 5G.

Czytaj także: Oto jest! Samsung zaprezentował oficjalnie Exynosa 2200 z GPU od AMD

The Freestyle daje nieograniczone możliwości w zakresie korzystania z treści. Po podłączeniu do internetu oferuje inteligentne funkcje znane z telewizorów Samsung Smart TV, czyli dostęp do popularnych serwisów VOD, takich jak Netflix czy HBO GO — przypomina Samsung. Urządzenie można ładować powerbankiem, co ułatwia korzystanie z niego poza domem.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy