HBO Max w Polsce w marcu

HBO Max pojawi się w Polsce w marcu — ta data premiery jest niemal pewna

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

HBO Max ma zadebiutować w Polsce w marcu tego roku. Platforma zastąpi wtedy usługę HBO Go. Dokładna data premiery wyczekiwanego serwisu pojawiła się wczoraj wieczorem na… oficjalnej stronie HBO.

HBO Max powinno zadebiutować w Polsce w marcu

Choć wiadomo, że HBO Max pojawi się w naszym kraju w 2022 roku, to dokładna data do tej pory nie była znana. Wydawało się jednak, że platforma może zadebiutować w Polsce pod koniec lutego. Z najnowszych informacji w tej sprawie wynika, że trzeba będzie poczekać dłużej, ale tylko o kilkanaście dni.

HBO Max prawdopodobnie będzie dostępne w Polsce od 8 marca 2022 roku. Taka informacja pojawiła się w czwartek wieczorem na oficjalnej stronie platformy. Komunikat szybko zniknął, ale polscy fani filmów i seriali zdążyli porobić zrzuty ekranu z informacją o dacie premiery.

Czytaj także: Dyrektor Netflixa: Drugi sezon Squid Game? To dopiero początek!

Trudno powiedzieć, dlaczego HBO usunęło komunikat o premierze swojego serwisu w Polsce. Możliwe, że doszło do mniej lub bardziej świadomego wycieku i informacja wróci na stronę HBO Max w najbliższych dniach. Mało prawdopodobne jest jednak, żeby data 8 marca pojawiła się w materiałach HBO zupełnie przypadkowo, więc fani filmów i seriali mogą już odliczać dni do debiutu platformy w naszym kraju.

źródło: HBO, Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy