Vectra abonament promocja

Jeszcze przez kilka dni Vectra z bardzo tanim abonamentem komórkowym

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Vectra wprowadziła promocyjny abonament komórkowy i jeszcze przez kilka dni można skorzystać z promocji. Jeżeli ktoś szuka taniej oferty na abonament, może zainteresować go propozycja operatora, który działa w infrastrukturze Play. Cena jest całkiem zachęcająca, a już na pewno jak weźmie się pod uwagę to, ile dostajemy w zamian. No dobrze, więc jak wygląda oferta promocyjna Vectry?

Vectra – promocja na abonament komórkowy

Vectra abonament promocja

Zacznijmy od najważniejszego, czyli tego, do kiedy można skorzystać z promocji. Ta obowiązuje do końca stycznia (31.01) i co ważne, mogą z niej skorzystać nowi jak i obecni klienci operatora. Ten pomaga też w przeniesieniu numeru do siebie, więc jest to opcja, którą można rozważyć. Jeżeli chodzi o samą ofertę, to ta wygląda naprawdę ciekawie. Szczególnie dla osób, które wiedzą, jak duża paczka danych jest im potrzebna w ciągu miesiąca. Tutaj Vectra bowiem oferuje 10 GB za 14,99 złotych, więc całkiem przyzwoicie, bo miesięcznie dostajemy za do całkiem sporo:

  • Nielimitowane rozmowy w Polsce oraz roaming w UE
  • Nielimitowane SMS-y/MMS-y w Polsce i roamingu w UE
  • 10 GB Internetu

Kolejnym plusem, oprócz niskiej ceny na start jest to, że przez pierwsze trzy miesiące za powyższe rzeczy zapłacimy jedynie złotówkę. Dopiero od czwartego miesiąca obowiązywania umowy opłata wzrośnie do 14,99 złotych miesięcznie. Umowę z Vectrą trzeba jednak podpisać na okres 24 miesięcy, więc jest to już długoterminowe zobowiązanie, ale może warto je rozważyć, jeżeli nie potrzebujemy ogromnej paczki danych.

Zobacz też: Instagram startuje z płatnymi subskrypcjami.

Jeżeli chodzi o roaming w UE, to operator informuje, że w przypadku wyczerpaniu limitu transmisji danych zapłacimy wtedy 1,67290 grosza za 1 MB Internetu. W planach taryfowych, gdzie są limitowane połączenia, po ich wyczerpaniu za minutę połączenia wychodzącego zapłacimy 19 groszy. Regulamin promocji na abonament komórkowy od Vectra znajdziecie na stronie internetowej operatora. I co sądzicie o takiej ofercie?

Źródło: Vectra

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy