Gra sterowana wibratorem

Nowa gra na Androida wykorzystuje inteligentny wibrator jako kontroler

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Inżynier oprogramowania Allison Liemhetcharat ogłosiła, że pracowała nad grą, która używałaby inteligentnego wibratora jako kontrolera. Konkretniej rzecz biorąc chodzi tu o Lioness. Jest to inteligentny wibrator, który zbiera bio-dane, takie jak temperatura ciała i ciśnienie miednicy. Liemhetcharat powiedziała, że była częściowo zainspirowana przez Perifit kegel exerciser, który również wykorzystuje gry i urządzenie, aby pomóc kobietom wzmocnić ich dna miednicy.  I w ten oto sposób domyślne sterowanie w jej grze You Are What You Eat, którą można już pobrać ze Sklepu Play nie odbywa się tak, jak na poniższym filmie, a po umieszczeniu kontrolera w miejscu docelowym.

Gra sterowana wibratorem

Liemhetcharat powiedziała, że jej tytuł jest oparty na ulubionej aktywności jej rodziny — czyli na jedzeniu. Całość więc polega na tym, że sterujemy stworkiem, który biegnie przed siebie i zjada coraz to kolejne istoty. Zaczyna się jako prosty kleks, a potem rośnie i zmienia w zależności od tego, co zjesz. Wpływa to również na to, co możesz dalej jeść, ponieważ niektóre stworzenia staną się niejadalne w zależności od tego, czym się staliśmy. Możliwe jest oczywiście sterowanie przy pomocy dotykowego ekranu, a osoby, które posiadają inteligentny wibrator Lioness, mogą go używać jak zwykłego pada. Urządzenie będzie również wibrować kiedy będziemy skakać lub jeść. Chociaż zalecane jest sterowanie bez użycia rąk.

Zobacz też: I cyk, wjeżdża kolejna subskrypcja – tym razem na Instagram

No cóż, nie jest to raczej tytuł dedykowany mężczyznom, a sam kontroler może w pewnych środowiskach budzić pewne kontrowersje, lub być przedmiotem niewybrednych żartów. Nie jest to także gra, którą chcielibyśmy zauważyć na smartfonie swojego dziecka… I tu się zatrzymam, bo do głowy przychodzą mi jeszcze gorsze scenariusze.

Źródło: Engadget

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy