Razer x Hello Kitty… tego nikt się nie spodziewał!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Lwia część graczy może w tym momencie przecierać oczy ze zdumienia. Jedna z najbardziej znanych firm produkujących sprzęt gamingowy, czyli Razer nawiązał współpracę z Hello Kitty!

Różowy będzie modny w tym sezonie — Razer współpracuje z Hello Kitty

Razer x Hello Kitty

Japońskie przedsiębiorstwo Sanrio posiadające prawa i licencje do produktów sygnowanych logiem Hello Kitty zrobiło ogromny interes. Firma nawiązała współpracę z Razerem i niebawem wypuści na rynek serie produktów w tematyce kreskówki. Co ciekawe obie marki w przeszłości już kolaborowały. W 2020 roku w Chinach odbyła się premiera specjalnej kolekcji będącej wynikiem współpracy Razera i Hello Kitty.

Zobacz też: Fortnite x League of Legends — współpraca trwa dalej!

Oficjalna strona firmy zajmującej się produkcją sprzętu gamingowego opublikowała produkty, które będzie można wkrótce kupić oraz krótką notkę. Oto treść zapowiedzi nadchodzącej kolekcji:

Powiedz cześć słodkiemu zwycięstwu!
Podążaj wraz z Hello Kitty i swoimi przyjaciółmi ku niezwykłej przygodzie, w której przekracza się granice. Przeżyj tę podróż wraz z ekscytującym sprzętem Razer. Dziel się niezapomnianymi chwilami i uśmiechaj się, wygrywając. Jak mówi Hello Kitty „Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu przyjaciół”… lub zwycięstw na koncie.

W skład kolekcji wchodzi przede wszystkim różowy fotel Razer Iskur X. Do produktu można opcjonalnie dokupić specjalnie zaprojektowaną poduszkę pod lędźwie. Kolejnym przedmiotem specjalnym jest zestaw słuchawkowym Bluetooth — Kraken BT Kitty. Górna część słuchawek została zaopatrzona w charakterystyczną kokardkę znaną z Hello Kitty.

W dalszej kolejności gracze mogą zaopatrzyć się w myszkę Razer DeathAdder Essential oraz podkładkę Goliathus Medium. Link do strony, na której można dokonać zakupów, znajdziecie TUTAJ. Na ten moment sprzedaż nie została jeszcze uruchomiana, ale poznaliśmy cenę za poszczególne produkty.

  • Fotel – 499$ (1990 złotych)
  • Poduszka pod lędźwie – 59,99$ (240 złotych)
  • Mysz i podkładka – 64,99$ (260 złotych)
  • Słuchawki – 119,99$ (480 złotych)

Źródło: Comicbook/Razer

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy