Nawigacja T-Mobile

Nawigacja od T-Mobile na 60 dni za darmo — jak ją aktywować?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile przygotował dla swoich klientów kolejny bonus w ramach akcji Happy Fridays — to nawigacja za darmo na 60 dni. Jeśli dużo jeździcie po Polsce, może być to dla was przydatne. Podpowiadamy, jak skorzystać z tej propozycji.

Nawigacja w T-Mobile za darmo

Prezent w postaci bezpłatnej nawigacji na 60 dni czeka od 21.01.2022 do 25.01.2022 w aplikacji Mój T-Mobile. Osoby korzystające z taryfy GO! mogą aktywować bezpłatny okres bezpośrednio w aplikacji Nawigacja T-Mobile. Co ważne, po upływie 60 dni nawigacja staje się płatna. Koszt to 12 zł miesięcznie dla osób z abonamentem lub 3 zł tygodniowo w ofertach MIX i na kartę. Jeśli nie chcemy ponosić kosztów, powinniśmy zapamiętać lub zapisać, by tuż przed końcem darmowego okresu zrezygnować z usługi. Można to zrobić za pomocą SMS-a lub w aplikacji.

W tej odsłonie akcji Happy Fridays przygotowaliśmy w prezencie dla klientów T‑Mobile usługę „Nawigacja T‑Mobile Mapy Polski”, która pomoże jej użytkownikom nie tylko odkryć najbardziej urokliwe oblicza zimy, ale także poinformuje o ograniczeniach prędkości i ostrzeże przed radarami — poinformował magentowy operator.

Czytaj także: 3 miesiące aresztu, a potem do 8 lat za kratami – „dotkliwa” kara za wysyłkę fałszywych SMS-ów

Z propozycji T-Mobile mogą skorzystać użytkownicy z taryfami abonamentowymi (T, Rodzina), typu MIX (Frii Mix) oraz na kartę (Frii, Hot, Happy oraz GO!). Bonus nie jest przewidziany dla użytkowników, którzy mają już włączoną usługę NaviExpoert w T‑Mobile lub Nawigacja T‑Mobile w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy, a także posiadaczy taryfy GO! w wersji TRY, którzy korzystali z usługi w ciągu ostatniego roku.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy