[IFA] ZTE otwiera się na świat. Axon Elite w świetnej formie!

Newsy

ZTE-Axon-Elite (5)

ZTE swego czasu było producentem oferującym mocny sprzęt w średniej półce cenowej i praktycznie widocznym w każdej reklamie telewizyjnej operatorów komórkowych. Niedawno jednak trochę o nim ucichło, ale już znowu jego modele zaczną być na tapecie wielu klientów. Nadchodzący ZTE Axon Elite posiada wszystko to, czego w dzisiejszym czasach oczekujemy od smartfona, a jego design dodatkowo przyciąga uwagę.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Zaprezentowany przez ZTE model Axon Elite to zdecydowania półka Premium wśród słuchawek. 5,5 calowy ekran 1080p wyświetlający, ośmiordzeniowa jednostka Snapdragon 810 w towarzystwie 3 GB pamięci RAM. Dla użytkowników przeznaczono 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można swobodnie rozszerzyć za pomocą karty microSD. Jeśli chodzi o kwestie fotograficzne, ZTE zastosowało aparat główny o rozdzielczości 13 megapikseli wspomagany dodatkową kamerką z matrycą 2 megapikseli. Z frontu urządzenia znajdziemy kamerkę potrafią zrobić zdjęcia wielkości 8 megapikseli.

 

 

Warto również wspomnieć o pojemności baterii równej 3000 mAh, skanerze linii papilarnych oraz kontroli głosowej. Producent wykorzystał również układ audio AKM 4961 Hi-Fi, który ma za zadania zadowolić każdego miłośnika muzyki.

 

Premiera urządzenia ma nastąpić już w tym miesiącu, bo 24 września. Pojawi się on jednak tylko na wybranych rynkach: niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim oraz brytyjskim. W późniejszym czasie jego dostępność wzrośnie. Cena na jaką został wyceniony wynosi 420 euro bądź też 290 funtów.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x