Fortnite x League of Legends — współpraca trwa dalej!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Internet ostatnimi czasy zalała fala informacji odnośnie nowych aktualizacji do gry Fortnite. Aktualnie króluje jeden temat — dalsza współpraca Epic Games z twórcami serialu Arcane!

Fortnite x League of Legends

Fortnite

W trakcie obecnego tygodnia fanów Fortnite przykryła lawina głośnych doniesień. Przeważnie są to przecieki dotyczące nowych aktualizacji, które przynoszą graczom nowe skiny i misje tematyczne. Teraz w sieci pojawiły się plotki mówiące o dodaniu do gry nowych postaci znanych nam z serialu Arcane. Produkcja Netflixa jest oparta o bohaterów i fabułę gry League of Legends. Przypomnijmy, że twórcy serialu współpracowali z Fortnite już wcześniej. Pod koniec 2021 roku w świecie słynnego Battle Royal mogliśmy zobaczyć specjalną skórkę opartą na postaci Jinx. Skin szybko zyskał dużą popularność, a teraz coraz głośniej mówi się o wprowadzeniu do Fortnite nowych bohaterów z League of Legends.

Zobacz też: [Recenzja] God of War przenosi się na PC — było warto?

Renomowany użytkownik iFireMonkey, który słynie z trafnych przecieków dotyczących produkcji Epic Games, poinformował o dodaniu do gry kolejnych skórek tematycznych. Mowa tu o postaci Vi, która jest bohaterką serialu Arcane. Skin będzie dostępny do zakupy w sklepie jako część większego zestawu. Pakiet zawiera ekran wczytywania, kilof stylizowany na młot Jayce’a (inny bohater Arcane), plecak przypominający królika oraz samą skórkę Vi. Dodatkowo do sklepu ponownie trafi Jinx, tym razem w nieco innym wydaniu.

Jak wspominaliśmy, jest to jeden z wielu przecieków dotyczących Fortnite. Poza ponownym pojawieniem się w grze bohaterów League of Legends fanów gry czeka między innymi kolaboracja z Marvelem. Do Battle Royal mają trafić tacy bohaterowie jak przeciwnik Spider-Mana – Zielony Goblin oraz superbohaterka Kate Bishop. Znając trafność przewidywań iFireMonkey fani Fortnite mogą spodziewać się naprawdę gorących tygodni w wykonaniu Epic Games.

Źródło: Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy