HiSense-Magic-Mirror (9)

Tegoroczne IFA przynosi nam wiele interesujących rewelacji. Tym razem ta pochodzi wprost z Chin i dotyczy tabletu, który sprawia, że na sam widok chce się krzyknąć głośne: wow. Widzieliśmy już wiele możliwości w tej kwestii. Produkty od Apple, składane modele Lenovo czy gros urządzeń spod logo Samsunga. Co więc takiego sprawia, że HiSense wyróżnia się z tego całego tłumu? I gdzie ono zgubiło ramki?

Bez dwóch zdań, HiSense Magic Mirror to dla mnie tablet, który pod względem estetycznym pokonał wszystkie inne. Posiada 8,4 calowy ekran o rozdzielczości QHD, czyli 2560 x 1440, co w przełożeniu daje nam aż 360 ppi. Ponadto wyświetlacz ten zajmuje aż 90% powierzchni frontowego panelu, co wywołuje wrażenie jakoby był całkowicie pozbawiony ramek. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej. Wygląda jakbyśmy trzymali w dłoni sam ekran. Rewelacyjnie.

HiSense-Magic-Mirror (5)

W środku sprzętu drzemie zaś czterordzeniowa jednostka Rockchip RK 3288 oraz 2 GB pamięci RAM. Użytkownikowi zaś oddano 32 GB pamięci wewnętrznej. Łatwo rzucają się również w oczy głośniki znajdujące się z tyłu – to system Dolby Audio, by jeszcze bardziej pogłębić przyjemność odtwarzania muzyki na Mirror Magic. Urządzenie pracuje na Androidzie Lollipop w wersji 5.1.

HiSense Mirror Magic dostępne jest już do kupienia w chińskim sklepie JingDong i kosztuje w przeliczeniu około 1000 złotych. Podsumowując: mamy niemalże bezramkowy tablet z dobrze zapowiadającym się dźwiękiem, który świetnie nadaje się do oglądania filmów i kosztujący tysiąc złotych… Takie premiery powinny być coraz głośniejsze.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.