Cecotec TotalPure 1500 Connected

Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected – co potrafi?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Do Polski trafił oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected, który swoim wyglądem może zachęcać do zakupu. Różnego rodzaju oczyszczaczy powietrza jest u nas pod dostatkiem, więc o decyzji zakupowej może zadecydować coś innego, czyli możliwości sprzętu. Co więc ma do zaoferowania i ile trzeba za niego zapłacić?

Cecotec TotalPure 1500 Connected – oczyszczacz powietrza

Cecotec TotalPure 1500 Connected

Dobrze wiemy, że jakość powietrza, którym oddychamy, ma ogromne znaczenie. Nie dziwi więc rosnąca popularność oczyszczaczy powietrza. Te pojawiają się w naszych domach i już nikogo to nie dziwi. Teraz na rynku w Polsce pojawił się kolejny, a konkretniej Cecotec TotalPure 1500 Connected. Cocotec to firma, która powstała w 1995 roku w Walencji, a od tamtej pory udało jej się wejść ze swoimi produktami do 30 krajów. W Polsce za ich dystrybucję odpowiadać ma 4cv. No dobrze, a co w ogóle oferuje TotalPure 1500 Connected?

Producent w komunikacji stawia na potrójny system filtracji: filtr wstępny, filtr z węglem aktywnym oraz filtr o wysokiej wydajności. Pierwszy z nich jest w stanie zatrzymać kurz czy sierść zwierząt. Filtr z węglem aktywnym ma być odpowiedzialny za usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz związków organicznych z powietrza. Ostatni, czyli filtr aktywny, minimalizuje ilość szkodliwych dla zdrowia cząsteczek w powietrzu. Do tego dochodzi jeszcze jonizator, co ma wpływać m.in. na poprawę samopoczucia. Jeżeli chodzi o głośność, to TotalPure 1500 Connected ma emitować do 61 decybeli, a oczyszczacz posiada dwa tryby pracy – nocny (zminimalizowane dźwięki) oraz automatyczny. Oczyszczacz powietrza może pracować na dwóch prędkościach – niskiej oraz wysokiej, co ma pozwalać na lepsze dostosowanie możliwości do zapotrzebowania.

Zobacz też: Co nowego pojawiło się dziś na Netflix?

Cecotec ma sprawdzać się w pomieszczeniach do 40 m2, a w godzinę może oczyścić 100 m3  na godzinę powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacz wyposażony jest w czujnik pyłu PM 2.5 i można go obsługiwać za pomocą Wi-Fi oraz aplikacji. No dobrze, a ile kosztuje? Cecotec TotalPure 1500 Connected wyceniono w Polsce na 549 złotych.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy