Widżet dla fanów sportu w Apple TV

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Użytkownicy Apple TV mogą od dziś korzystać z ciekawej funkcji. Aplikacja FuboTV udostępniła widżety, które pozwalają wyświetlać wiele meczów jednocześnie oraz podglądać statystyki spotkań na żywo.

Apple TV przyciągnie fanów sportu?

Apple TV w FuboTV

Usługa streamingowa oferująca przede wszystkim wydarzenia sportowe — FuboTV przedstawiła nowe widżety dedykowane użytkownikom Apple TV. FanView umożliwia przeglądanie statystyk wyświetlanego meczu. Funkcja Multiview natomiast pozwala na odtwarzanie kilku wydarzeń sportowych w jednym momencie.

Zobacz też: Opera uruchamia przeglądarkę dedykowaną kryptowalutom

Widżety zostały stworzone specjalnie dla Apple TV. Mike Berkley — dyrektor operacyjny w FuboTV w wydanym niedawno oświadczeniu powiedział, że nowe funkcje pozwalają użytkownikom oglądać wiele meczów jednocześnie, a także analizować statystyki w czasie rzeczywistym. Widżet FanView działają również jako odnośnik do wybranej transmisji, który przenosi nas do niej za pomocą jednego kliknięcia.

Co ciekawe opcja oglądania czterech kanałów jednocześnie nie ogranicza się jedynie do sportu. Użytkownicy urządzenia marki Apple będą mogli podglądać także kanały rozrywkowe oraz informacyjne. Warto zaznaczyć, że platforma od firmy Apple jest najnowszą, którą wyposażono w widżet FanView. FuboTV podzieliło się tą funkcją po raz pierwszy w sierpniu 2021 roku. Wówczas trafiła ona na platformy takie jak Android TV, Fire TV, LG, Roku, Samsung Smart TV, Vizio SmartCast TV oraz Xbox One.

FuboTV na ten moment działa w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Hiszpanii. Serwis streamingowy posiada prawa do transmisji rozgrywek Premier League, MLS, CPL, NFL, MLB, NBA, NHL, a także wybranych meczów piłkarskich reprezentacji. FuboTV nie należy jednak do najtańszych rozrywek. Miesięczny koszt subskrypcji usługi to 65 dolarów (około 260 złotych). W skład takiego abonamentu wchodzi 120 kanałów i możliwość odtwarzania transmisji na trzech urządzeniach jednocześnie. Dodatkowo w ramach usługi można stworzyć sześć niezależnych kont, które będą podłączone pod jedną kartę.

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy