Maxsun M81 – kolejny budżetowy tablet

Newsy

Na rynek trafił kolejny tani tablet oparty na systemie Android Ice Cream Sandwich, a jest nim Maxsun M81, który został wyceniony na 136 dolarów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Urządzenie zostało wyposażone w 8 calowy, pojemnościowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Pod obudową tablet skrywa procesor ARM Cortex-A9 o częstotliwości 1 GHz, układ graficzny GC800, a także 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartami microSD. Oprócz tego urządzenie posiada dwie kamery o rozdzielczości 1.3 megapiksela, WiFI oraz możliwość podłączenia modemu 3G. Producent niestety nie podaje czy tablet współpracuje z Google Play.

Cena jak na urządzenie może być dla niektórych kusząca, zwłaszcza, że model ten posiada ekran IPS.

źródło: TechFresh


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x