Nowa aplikacja aparatu w serii Z5

Aplikacje

xpz5cam

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Podczas wczorajszej konferencji na targach IFA prezentując nowe flagowce firma Sony poświęciła sporo uwagi nowemu modułowi aparatu i samej aplikacji, która przeszła pierwsze od kilku lat znaczące zmiany. W zaprezentowanych materiałach prasowych możemy dokładniej zobaczyć jak teraz prezentować się będzie przygotowywana przez Sony aplikacja aparatu. W nowej wersji dużą rolę odegrają gesty – wystarczy przesunąć w górę /dół aby przełączać się między trybami aparatu. Przykładowo na poniższym obrazku widzimy po lewej stronie cztery ikony trybów aparatu (od dołu to, manualny, automat, video i tryby specjalne jak zdjęcia z efektami etc.):

 

 

New-Z5-Xperia-Camera-UI_1-640x395

 

 

Za pomocą dwóch suwaków możemy ustawiać jasność i tony kolorów. Nowy aparat oferuje także pięciokrotny zoom, z którego można skorzystać za pomocą gestu rozsunięcia palców po ekranie. Pełne możliwości aplikacji można zobaczyć na poniższych materiałach video:

 

 

 

 

 

 

Nowe oprogramowanie zostanie udostępnione dla Xperii Z5 Compact, Z5 i Z5 Premium w październikowej aktualizacji. Na ten moment nie wiemy nic o dostępności tej wersji aplikacji dla obecnie sprzedawanych zetek –  można się jednak spodziewać, że będzie to tylko kwestią czasu.

 

Waszym zdaniem te zmiany były potrzebne? piszcie w komentarzach

 

Źródło: Xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x