Motorola pracuje nad nowym smartfonem. Do sieci wyciekło zdjęcie przedstawiające najnowsze dzieło amerykańskiego producenta. Telefon został oznaczony symbolem XT907 i  trzeba przyznać, że prezentuje się dość interesująco mimo szczątkowych informacji, jakie przedostały się w otchłań internetu.

Urządzenie będzie prawdopodobnie pracowało w rozdzielczości 540 x 960 pikseli, ale w związku z tym, że obecne mają być ekranowe przyciski to trzeba się spodziewać, że smartfon będzie miał ekran o rozdzielczości 540 x 888 pikseli. Sercem jego ma być procesor Snapdragon S4. Z wyglądu przypomina zmniejszonego Droida RAZR. Tylna pokrywa obudowy ma być wykonana z kevlaru. Zastosowana kamera prawdopodobnie będzie umożliwiała nagrywanie w jakości High Definition. Urządzenie ma pracować pod kontrolą Androida 4.1. Na obudowie możemy zaobserwować nadruk „4G LTE” i logo sieci Verizon, do oferty której prawdopodobnie model ten trafi na początku.

Cena urządzenia nie jest znana. Na dokładniejszą specyfikację techniczną niestety musimy jeszcze poczekać.

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.