Na łamach android.com.pl prezentowaliśmy już tablety skierowane do różnych wyselekcjonowanych grup osób. Na rynku dostępne są urządzenia dla dzieci czy biznesmanów. Teraz zaś na rynek trafił tablet przygotowany specjalnie dla chrześcijan. Model EDIFI (bo o nim jest mowa) to zmodyfikowana wersja Cydle M7.

Urządzenie wyposażone jest w 7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor ARM 11 o częstotliwości 800 MHz, a także akumulator o pojemności 4000 mAh oraz moduł WiFi 802.11 b/g. Całość kontroluje Android w wersji 2.3. W porównaniu do Cydle M7 tablet otrzymał nową obudowę w kolorze białym, a także zainstalowane dodatkowe aplikacje takie jak radio internetowe ze stacjami katolickimi, kilka e-booków o tematyce religijnej oraz program z Biblią w 27 wersjach językowych.

Producent wycenił tablet na 170 dolarów.

źródło: familichristian.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.