[IFA] Jedna kamera do selfie to za mało, Lenovo proponuje dwie!

1 minuta czytania
Komentarze
lenovo vibe s1

Moda na robienie sobie selfie stała się już tak olbrzymia, że nawet producenci smartfonów celują w ten rynek klientów. Tworzą oni smartfony, w których nie wyświetlacz, nie procesor, nie aparat główny grają pierwsze skrzypce, a właśnie frontowa kamerka. Jakość zdjęć wykonanych za jej pomocą jest coraz wyższa, mają już nawet diodę LED. Ale co by się stało jeśliby zamiast jednej umieścić dwie kamerki? Lenovo nie boi się wyzwań.

Trwają IFA, więc muszą pojawią się jakieś niespodzianki. Jedną z nich jest niewątpliwie nowy model Lenovo. Vibe S1 to smartfon, który z pozoru niczym się nie różni z wyjątkiem zastosowanych dwóch kamerek przednich. Jedna cechują się matrycą o rozdzielczości 8, druga 2 megapikseli (odpowiada ona w głównej mierze za analizę głębi i powtórzenie jak najbardziej „ludzkiego” widzenia).

lenovo vibe s1 2

Pozostałe parametry urządzenia są całkiem typowe jak na te czasy. Mamy tutaj ośmiordzeniową, 64-bitową jednostkę MediaTek, 5 calowy ekran Full HD, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą będziemy mogli rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Aparat główny wykona zdjęcia wielkości 13 megapikseli, a całość podtrzymywać będzie bateria o pojemności 2500 mAh.

lenovo vibe s1 1

Urządzenia pojawi się na półkach sklepowych już w listopadzie i kosztować będzie 229 dolarów. Lenovo Vibe S1 dostępne będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: Pearl White oraz Midnight Blue.

źródło: GSM Arena

Motyw