ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pokemony na Androidzie już dostępne! Czy ten tytuł będzie kolejnym sukcesem?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
pokemon-shuffle-mobile-launch-169

Gry z serii Pokemon mają to do siebie, że zawsze odnoszą sukces. Niezależnie na jakiej platformie się pojawią ich magiczny klimat potrafi przyciągnąć do siebie miliony graczy na całym świecie i sprawić, że nie oderwą się od niej przez długie godziny. W Sklepie Play pojawiła się kolejna produkcja związana z Pokemonami przeniesiona z konsoli Nintendo. Pozostaje jednak pytanie dla fanów – czy tego właśnie oczekujecie?

[youtube]https://youtu.be/5KJBvIUloHY[/youtube]

Produkcja, o której mowa nosi nazwę Pokemon Shuffle i niedawno miała swoją premierę na Nintendo 3DS. Znajdziemy w niej Pokemony i… w zasadzie to wszystko, czego możemy oczekiwać. Zasada działania polega na znanej nam już konwencji z np. Candy Crush. Musimy grać tak, by utworzyć jak najdłuższy ciąg takich samych twarzy postaci z Pokemonów. Ponadto każda nasza rozgrywka kosztować nas będzie życie regenerujące się co 30 minut. Oczywiście można je dodatkowo zakupić w aplikacji, dzięki mikrotransakcjom.

pokemon-shuffle

Cóż… Mamy więc Pokemony, mamy też pierwszą przeportowaną grę z konsoli przenośnej na smartfony. Ponawiam jednak pytanie, czy to właśnie takiego modelu rozgrywki oczekują gracze? Zważywszy jeszcze na obecność mikropłatności możemy mieć mieszane uczucia, co do idei pojawienia się tego tytułu. Niemniej warto sprawdzić, jak się prezentuje na żywo. Pokemon Shuffle dostępne jest do pobrania za darmo w Sklepie Play (kliknij tutaj).

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy