oppo logo

Z ujawnianiem informacji na temat smartfonów bywa różnie. O jednych dostajemy przecieki nawet codziennie, o innych zaś prawie wcale. Tak też jest w przypadku Oppo i jego nadchodzącego flagowca. Urządzenia owiane tajemnicą wywołuje jeszcze większe pragnienie jego odkrycia. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę to, co zdołaliśmy się z trudem dowiedzieć.

 

Teaser-reveals-September-19th-unveiling-date-for-the-Oppo-Find-9

 

Oppo Find 9 jest bohaterem, o którym tak niewiele wiemy. Podążając jednak za głosem @KJuma z Weibo możemy się spodziewać, że już niebawem, bo 19 września wszelkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane a na pytania zostaną udzielone wyczerpujące odpowiedzi. Przypuszczając jednak na dzień dzisiejszy specyfikację zbliżającego się flagowca musimy odnieść się do modelu Find 7, który przyniósł nam 5,5 calowy wyświetlacz QHD. Idąc tym tropem możemy zakładać, że Oppo Find 9 będzie wyposażony w ekran wielkości 5,5-6 cali o rozdzielczości QHD, czyli 2560 x 1440 pikseli. Wewnątrz urządzenia zaś ma drzemać Snapdragon 810 w towarzystwie układu graficznego Adreno 430, a to wszystko wspierane przez 4 GB pamięci RAM.

 

Is-this-the-Find-9-front-panel

 

Możliwości fotograficzne Oppo Find 9 pokaże nam przy pomocy 21 megapikselowego aparatu głównego. Ponadto smartfon będzie wyposażony w skaner linii papilarnych oraz wystartuje od razu z Androidem Lollipop. W kwestii ceny jak i pozostałych podzespołów pozostało nam czekać do pokazu w Pekinie. A być może i do tego czasu pojawi się co nieco przecieków.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.