[FILM] Windows 10 to świetny custom ROM, który poważnie wstrząśnie Androidem

1 minuta czytania
Komentarze
windows-10-google-appstore-1121341

Użytkownicy smartfonów dzielą się na dwa typy: tych, którzy wolą czekać na oficjalne aktualizacje i tych, których lubią wgrywać na swoje urządzenia custom ROMy. Ich szeroki wybór otwiera przed nami morze możliwości i praktycznie nie można liczyć na jakąkolwiek nudę. Jeśli jednak przetestowaliście już wszystkie warianty i wciąż poszukujecie czegoś świeżego, pewnie zainteresuje Was Windows 10 w wersji na Androida. Oto jak się prezentuje!

Jakiś czas temu słyszeliśmy o planach Microsoftu mówiących o Windowsie przeznaczonym dla urządzeń z Androidem. Do Siecie trafiło wideo, na którym możemy zobaczyć Windows 10 Mobile build 10240 odpalony na Xiaomi Mi 4. Nagranie trwa pięć minut i ukazuje podstawowe funkcje i zadania, jakie jesteśmy w stanie na nim wykonać. Zobaczymy również jak wygląda interfejs użytkownika, jak działa przeglądania otwartych aplikacji, posurfujemy po Internecie…

[youtube]https://youtu.be/cz-1mSYJXvg[/youtube]

Co jednak najważniejsze, na filmie tym nie widać żadnych problemów z płynnością systemu, żadnych zacięć ani niezapowiedzianych błędów aplikacji. Niestety wersja ta jest dostępna tylko dla wybranych użytkowników Xiaomi Mi 4, a data wydania pełnoprawnej wersji systemu nie jest jeszcze znana. Niemniej warto zauważyć, że jeśli na takim etapie doświadczamy samej przyjemności z korzystania to przy premierze będziemy już tylko zadowoleni.

źródło: Phone Arena

Motyw