ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony Mobile nagrodzona przez Red Dot

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Newsy

Sony Mobile zostało nagrodzone w konkursie Red Dot, który jest jednym z największych i najbardziej cenionych na świecie konkursów wzornictwa, w którym co roku bierze udział ponad 14 tysięcy kandydatów z 70 krajów.

Jury doceniło następujące produkty:

  • Xperia active za piękny i odporny do zarysowania wyświetlacz, który można dotykać nawet mokrymi palcami i przeglądać w pełnym słońcu. Jury stwierdziło, że „wszystkie detale składają się na wrażenie surowości i super przyjazności, jednocześnie przekazując wysoką jakość.”
  • Xperia ion zachwycił kapitułę „kontrastem pomiędzy czarnym wyświetlaczem a aluminiową obudową telefonu, co sprawia wrażenie wysokiej jakości, wzmocnione precyzją wykonania”.
  • SmartDock do Xperia ion spodobało się jury, które w uzasadnieniu napisało, że produkt jest „płynnym połączeniem ze smartfonem umieszczanym w stacji”.
  • Smart Wireless Headset pro za minimalizm i wykonanie atrakcyjne dla wielu odbiorców z różnych środowisk.

 

 

 

Po ogłoszeniu wyników Jeanna Kimbré, Director of Creative Product Design w Sony Mobile Communications powiedziała:

“Wzornictwo znajduje się w samym centrum filozofii rozwijania produktów Sony Mobile, a nagrody świadczą o doskonałej jakości wzornictwa naszych smartfonów Xperia, jak również akcesoriów do smartfonów. Są dowodem naszego zaangażowania w projektowaniu przyjaznych użytkownikowi smartfonów, bez pójścia na kompromis, jeżeli chodzi o funkcjonalność czy wzornictwo,”.

Wam również podobają się nagrodzone produkty Sony?

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy