sony_logo

Sony w ostatnich kilku miesiącach wyraźnie nie zwalnia tempa, prezentując kolejne smartfony. Jakkolwiek więcej jest tych ze średniej półki, to producent nie zapomina o rynku najtańszych urządzeń.

Do FCC – agencji zajmującej się testowaniem zgodności produktów mobilnych z wymogami w USA – trafiła trafiła właśnie Xperia Tipo. Jest to mały, elegancki smartfon z pojemną baterią i Androidem ICS.

Pod maską urządzenia znajdziemy następujące parametry:

-ekran 3.2 cala o rozdzielczości HVGA odporny na zarysowania

-jednordzeniowy procesor o taktowaniu 800 MHz

-512 MB RAM

-2,9 GB ROM

-slot microSD

-kamera 3,2 MPx

-bateria 1500 mAh

-Android 4.0

sony-xperia-tipo 

Xperia Tipo ma być dostępna w kilku wersjach, m.in. ze slotem Dual-SIM. W przyszłym miesiącu smartfon ma się pojawić w Anglii w cenie 211 USD.

Co sądzicie o tej propozycji Japończyków?

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.