JellyBean w wersji AOSP trafia do ASUSA Transformera TF300T

Newsy

Transformer-Pad-300-niebieski

Jeśli zostałbym zapytany, jaką niezaprzeczalną zaletę względem innych systemów posiada Android, z pełnym przekonaniem i stanowczością odpowiedziałbym, że jest nią nieoficjalne wsparcie developerów, tworzących ROMy oparte o nowe wersje Androida dla urządzeń, które nigdy nie miały ich dostać. Argumentem za takim stwierdzeniem może być chociażby ASUS Transformer TF300T, który już dziś otrzymał swoją wersję „żelków” od Google.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

ROM, stworzony przez developera XpLoWilD, oparty jest o Androida JellyBean 4.1.1 w wersji AOSP, czyli czystej – prosto od Google. Na razie jest on jednak tylko ciekawostką, bowiem działa w nim tylko WiFi, Bluetooth, Pamięć ROM, dźwięki i czujniki. Poprawki wymagają m.in. sprzętowe dekodowanie wideo czy kamera.

Już w najbliższym czasie powinny pojawić się stabilniejsze wydania JellyBean dla tego urządzenia.

Źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x