Meizu-ME5-upcoming-flagship (1)

Meizu osiąga bardzo dobre wyniki w obecnym roku. Wielomilionowa sprzedaż świadczy nie tylko o zauważeniu przez użytkowników wydajnych smartfonów za niewielkie pieniądze, ale również o ich rosnącym zaufaniu. Ekspansja marki jest coraz bardziej widoczna, a jeśli wciąż będzie produkować ona tak dobre słuchawki nikt nie będzie miał nic przeciwko temu. Przed nami kolejny flagowiec tego producenta, który wynikami może konkurować z najnowszymi modelami Samsunga.

 

Chiński producent rozwija się z dnia na dzień i to jeszcze nie koniec, by powiedział sobie stop. W tym roku pojawi się flagowy model uzupełniający jego portfolio. Mowa tutaj o Meizu ME5, który w AnTuTu potrafi wykręcić bardzo wysoki wynik – aż 69000! 5,5 calowy smartfon o rozdzielczości Full HD zostanie wydany prawdopodobnie w dwóch wersjach. Jedna z nich będzie napędzana jednostką Exynos 7420, która drzemie w takich urządzeniach jak Samsung Galaxy S6 bądź Note 5 oraz 3 GB pamięci RAM. Druga zaś będzie cechować się dziesięciordzeniowym procesorem Helio X20 w towarzystwie 4 GB pamięci ram.

 

Meizu-ME5-upcoming-flagship

 

Obydwie wersje zostaną wyposażone jednak w takie same aparaty. Matryca główna będzie się odznaczać wielkością 21 megapikseli, zaś przednia kamerka zrobi zdjęcia wielkości 6,2 megapikseli. Zastosowana zostanie bateria o pojemności 3600 mAh. Jedyną kwestią sporną pozostaje cena urządzenia – prawdopodobnie wyniesie ona ponad 700 dolarów. Jak na razie jednak nie jest to potwierdzona informacje, choć zważywszy na fakt prezentowanych tu parametrów wydaje się „całkiem normalna”.

 

Meizu-ME5-upcoming-flagship (3)

 

Meizu-ME5-upcoming-flagship (2)

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.