huawei mates

Dla wyczekujących nowego modelu Huawei jutro będzie wielki dzień. Dziś jednak mamy jego przedsmak w postaci potwierdzenia nazwy, kilku ciekawych informacji, a także garstki zdjęć. Czego więc możemy być już pewni od zbliżającej się słuchawki i jakie wywołuje ona odczucia estetyczne? Ważne jest jedno – Huawei idzie w tym roku w bardzo dobrą stronę.

 

Najnowsze rewelacje dotyczą potwierdzenia modelu Huawei MateS, którego nazwy do tej pory jeszcze nie byliśmy pewni. Producent zastosował w smartfonie 5,7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD z obecnością technologii „Force Touch”. Wydaje się ona być bardzo podobna do tej wykorzystanej przez Apple w najnowszych iPhone’ach – przy mocniejszym nacisku na ekran pojawią się nowe funkcje.

 

 

Przechodząc do pozostałego wyposażenia phabletu, znajdziemy w nim autorską jednostkę Kirin 935 w towarzystwie 3 GB pamięci RAM, 20 megapikselowy aparart główny oraz kamerkę przednią cechującą się 8 megapikselową matrycą. Ponadto z tyłu urządzenia znajduje się skaner linii papilarnych o szerokich zastosowaniach. Resztę informację, a nawet nieco więcej dowiemy się już jutro podczas IFA.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.