modecom-freetab-2099W zalewie tanich tabletów na rynku nietrudno się pogubić pośród nazw modeli różnych producentów. No cóż, do tej ferajny wkrótce dołączy kolejne urządzenie z niskiej półki cenowej.

Modecom FreeTAB 2099 to 7-calowy tablet z pojemnościowym ekranem TFT o rozdzielczości 800×480. Specyfikacja techniczna obejmuje procesor ARM CORTEX A8 taktowany zegarem 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, aparat 0,3 megapiksela, oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Na pokładzie znajdzie się też czytnik kart microSD, port mini USB, oraz modem WiFi. Wszystko pod kontrolą Androida 4.0 ICS.

FreeTab 2099 dostępny jest w cenie 340 zł. Co sądzicie o kolejnych premierach tego typu urządzeń? Czy uważacie, że przepełnienie rynku tanimi tabletami może pomóc konsumentowi, czy wręcz przeciwnie, utrudnia wybór i powoduje dezorientację?

źródło: informacja prasowa, modecom.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.