Lenovo zaprasza na premierę Moto 360, a my poznajemy nowe szczegóły: dwa rozmiary niczym Apple Watch

1 minuta czytania
Komentarze
motorola moto 360 v2 evan blass evleaks

Nie, to nie jest błąd w tytule, a oficjalne przedstawianie faktu, że Motorola należy do Lenovo pomimo tego że Chińczycy dają swobodę Amerykanom. Niemniej jednak, to jeden z najciekawszych inteligentnych zegarków na rynku jest bohaterem tego newsa toteż zobaczmy, co poznaliśmy nowego.

Przede wszystkim datę premiery. Lenovo poprzez poniższą zapowiedź pokazało, że 8 września, na targach IFA w Berlinie, ujrzymy nową generację Moto 360.

motorola lenovo moto 360 v2 ifa berlin zaproszenie

O samym zegarku nie tak dawno pisaliśmy, ale od tego czasu trochę się zmieniło. Przede wszystkim pojawią się dwie wersje różniące się rozmiarem. Podobny pomysł wprowadziło już Apple ze swoim smartwatchem i dla wielu jest on trafiony. Tym samym, Moto 360 będzie dostępna w bazowej, 1,37-calowej wersji (pasek 20 cm) oraz większej, bo 1,55-calowej (22 cm). Pierwszy raz, od dłuższego czasu, spotykamy się, że producent zmniejsza wyświetlacz – oryginalny smartwatch Motoroli posiadał 1,56-calowy ekran. Jednak zmieniła się też rozdzielczość i zamiast 360×290 pikseli, obraz będziemy oglądać w 360×360 pikseli. Tym samym, Motorola i Lenovo zrozumieli, że potrzebują większej ilości zegarków na rynku. Z tego samego powodu powstała odmiana Sport.

Jednak co Motorola powinna zrobić, aby jeszcze bardziej wyróżnić swój zegarek? Uważacie Moto 360 za dobry wybór czy polecilibyście zajrzeć do innego producenta?

źródło: Phone Arena

Motyw