motorola-razr-v-front
Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o wprowadzeniu przez Motorolę modelu RAZR V do sprzedaży w Chinach. W ostatnich dniach amerykański producent zapowiedział, że ten interesujący model trafi też wkrótce do Kanady. Nie wiemy natomiast, czy zadebiutuje on również na innych rynkach.

RAZR V spośród wszystkich dotychczasowych smartfonów Motoroli z serii RAZR wyróżnia się obecnością ekranowych przycisków systemowych. Nie wiemy, czy to wyłącznie zbieg okoliczności, ale mamy wrażenie, że po przejęciu firmy przez Google Motorola postanowiła uważniej podchodzić do zaleceń giganta z Mountain View, by porzucić stosowanie fizycznych przycisków w smartfonach z Androidem.

Oprócz tego RAZR V pod wieloma względami przypomina pierwszy model RAZR. Ekran urządzenia posiada przekątną 4,3″, rozdzielczość qHD (960×540) i wyposażono go w technologię ColourBoost. Oprócz tego RAZR V został wyposażony w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Całością zarządza Android 4.0 IceCream Sandwich. Bateria urządzenia ma pojemność 1750 mAh, przy czym jego grubość wynosi 8,4 mm. Musimy przyznać, że Motorola RAZR V prezentuje się bardzo dobrze, a dodatki z kevlaru dodają jej charakteru.

źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski