moto x style motorola lenovo 2015

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Motorola niedawno odświeżyła swoje portfolio i chociażby taki model jak Moto G zyskał wiele, ale nie u nas. Zapewne kwestie polityczne – podatkowe – sprawiły, że ten model nie będzie cieszył się u nas taką popularnością jaką by mógł, ale być może nadchodzący smartfon od Amerykanów będzie dla nas ciekawszy.

 

Jedna z najpopularniejszych osób, która ostatnio przedstawia nam najbardziej pewne, nieoficjalne informacje dotyczące nadchodzących urządzeń mobilnych i tym razem przychodzi z nowymi „plotkami”.

 

motorola bounce snap 810 upleaks

 

Smartfon, który widzicie powyżej to tajemniczy model, który najprawdopodobniej ujrzymy już w grudniu, ale nie wiemy pod jaką nazwą – kodowa brzmi Bounce. Być może będzie to jeden z Droidów, ale też jest szansa na nową literę i rodzinę „Moto”. Już sam design wygląda inaczej za sprawą przeniesionych czujników na dół urządzenia, co jest – poniekąd – niezrozumiałe. W takim razie zajrzyjmy do specyfikacji, która ma zawierać takie elementy jak: Snapdragon 810, 3 GB RAM, 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci, aparaty 21 MPx i 5 MPx, a także akumulator o pojemności 3760 mAh. Najnowszy Android (czyżby Marshmallow?) będzie prezentowany na 5,43-calowym wyświetlaczu QuadHD. Na koniec informacja o zastosowanym szkle, które ma wyróżniać się tym, że nie będzie się tłuc.

 

Wiele ciekawych rzeczy, ale czy Bounce w rzeczywistości odnajdzie się na rynku? Motorola powoli zaczyna rozdrabniać swoje portfolio. Myślicie, że wyjdzie to firmie na dobre?

 
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.