moto x style motorola lenovo 2015

 

Motorola niedawno odświeżyła swoje portfolio i chociażby taki model jak Moto G zyskał wiele, ale nie u nas. Zapewne kwestie polityczne – podatkowe – sprawiły, że ten model nie będzie cieszył się u nas taką popularnością jaką by mógł, ale być może nadchodzący smartfon od Amerykanów będzie dla nas ciekawszy.

 

Jedna z najpopularniejszych osób, która ostatnio przedstawia nam najbardziej pewne, nieoficjalne informacje dotyczące nadchodzących urządzeń mobilnych i tym razem przychodzi z nowymi „plotkami”.

 

motorola bounce snap 810 upleaks

 

Smartfon, który widzicie powyżej to tajemniczy model, który najprawdopodobniej ujrzymy już w grudniu, ale nie wiemy pod jaką nazwą – kodowa brzmi Bounce. Być może będzie to jeden z Droidów, ale też jest szansa na nową literę i rodzinę „Moto”. Już sam design wygląda inaczej za sprawą przeniesionych czujników na dół urządzenia, co jest – poniekąd – niezrozumiałe. W takim razie zajrzyjmy do specyfikacji, która ma zawierać takie elementy jak: Snapdragon 810, 3 GB RAM, 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci, aparaty 21 MPx i 5 MPx, a także akumulator o pojemności 3760 mAh. Najnowszy Android (czyżby Marshmallow?) będzie prezentowany na 5,43-calowym wyświetlaczu QuadHD. Na koniec informacja o zastosowanym szkle, które ma wyróżniać się tym, że nie będzie się tłuc.

 

Wiele ciekawych rzeczy, ale czy Bounce w rzeczywistości odnajdzie się na rynku? Motorola powoli zaczyna rozdrabniać swoje portfolio. Myślicie, że wyjdzie to firmie na dobre?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.