Kolejny smartfon od Sony – Xperia J

Newsy

st26i

Sony na poważnie wzięło się za produkcję smartfonów. Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią niskobudżetowych Xperii miro i tipo pojawiły się spekulacje dotyczące następnego urządzenia z niższej półki – ST26i. Na wierzch wypłynęły kolejne informacje na temat tego smartfona – przede wszystkim poznaliśmy jego oficjalną nazwę.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ministerstwo technologii informacyjnej Indonezji ujawniło nadchodzący smartfon o nazwie Sony Xperia J. Według wcześniejszych wyników z benchmarków, będzie to urządzenie z niższego przedziału cenowego. Bieżące przecieki mówią o procesorze taktowanym zegarem 1 GHz, ekranie o rozdzielczości 854×480 pikseli oraz Androidzie 4.0 na pokładzie – ma to być średnia półka (wyżej niż wcześniej wspomniane miro i tipo).

Co sądzicie o nowym podejściu Sony do Androida? Czy produkowanie tylu różnych urządzeń może przynieść Japończykom sukces i pomoże zwiększyć swój udział w rynku kosztem innych producentów (np. HTC czy LG)?

źródło: phandroid.com, unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x