st26i

Sony na poważnie wzięło się za produkcję smartfonów. Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią niskobudżetowych Xperii miro i tipo pojawiły się spekulacje dotyczące następnego urządzenia z niższej półki – ST26i. Na wierzch wypłynęły kolejne informacje na temat tego smartfona – przede wszystkim poznaliśmy jego oficjalną nazwę.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Ministerstwo technologii informacyjnej Indonezji ujawniło nadchodzący smartfon o nazwie Sony Xperia J. Według wcześniejszych wyników z benchmarków, będzie to urządzenie z niższego przedziału cenowego. Bieżące przecieki mówią o procesorze taktowanym zegarem 1 GHz, ekranie o rozdzielczości 854×480 pikseli oraz Androidzie 4.0 na pokładzie – ma to być średnia półka (wyżej niż wcześniej wspomniane miro i tipo).

Co sądzicie o nowym podejściu Sony do Androida? Czy produkowanie tylu różnych urządzeń może przynieść Japończykom sukces i pomoże zwiększyć swój udział w rynku kosztem innych producentów (np. HTC czy LG)?

źródło: phandroid.com, unwiredview.com
Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.