watch-urbane-luxe1

 

LG ogłosiło wczoraj, że zamierza wydać ekskluzywną wersję swojego Watch Urbane (który jest dostępny od kwietnia tego roku w Google Store). LG Watch Urbane Luxe, bo o nim mowa to luksusowa wersja wyżej wspomnianego smartwatcha którą będzie można nabyć już w październiku tego roku. Co zaoferuje nam producent? Przede wszystkim wykończenie pokryte 23 karatowym złotem oraz pasek ze skóry aligatora (w różnych kolorach).
LG-Watch-Urbane-Luxe11
Jak można się domyślić produkt bedzie też trochę kosztował. W tym przypadku ceny mają się zamknąć w 1200$. Warto dodać, że będzie wydanych tylko 500 tego typu urządzeń, i każde z nich będzie mieć swój własny numer seryjny. Sam smartwatch będzie na początku dostępny w Stanach Zjednoczonych poprzez REEDS.COM

 

Jeśli mowa o wnętrzu urządzenia to nie różni się ono od Watch Urbane, nadal będziemy mieli do dyspozycji oprogramowanie Android Wear, 1,3-calowy wyświetlacz 320 x 320 pikseli, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz czterordzeniowy Snapdragon 400. Całość zasilana baterią 410 mAh.

 

LG-Watch-Urbane-Luxe-Case.0

 

LG prezentując złotą wersję zegarka miało na uwadze produkt Apple’a, które również posiada w swoim portfolio ekskluzywną wersję swojego smartwatcha. W tym przypadku duży plus należy się LG za cenę, która w porównaniu do Apple Watch jest sporo mniejsza, co i tak nie zmienia faktu, że na tego typu zakup będą mogli pozwolić sobie tylko zamożniejsi klienci. Byliby chętni sprawić sobie takie cudo?

 

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.