Opublikowano kod źródłowy Androida 4.1 Jelly Bean!

Newsy

Minęły niecałe dwa tygodnie od konferencji Google I/O 2012, podczas której zaprezentowano publicznie Androida 4.1 Jelly Bean i jego możliwości. Dziś kod źródłowy nowej wersji mobilnego systemu od Google trafił do AOSP i jest dostępny do pobrania. Największe korzyści z tego faktu będą mieli deweloperzy, którzy mogą rozpocząć pracę nad ROM-ami opartymi na Androidzie 4.1 dla swoich smartfonów i tabletów. Przypomnijmy, że na razie jedynymi urządzeniami, na które można swobodnie kompilować Jelly Bean ze źródeł są Galaxy Nexus i Nexus 7; wkrótce mają do nich dołączyć Nexus S i Motorola Xoom, które uzyskają oficjalne wsparcie od Google.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wysyp ROM-ów z Jelly Bean dla najpopularniejszych smartfonów pozostaje teraz tylko kwestią czasu. Zapewne twórcy dużych projektów, jak CyanogenMod i AOKP już pracują nad scaleniem kodu Androida 4.1 ze swoimi autorskimi modyfikacjami.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x