Sony Xperia Z5 na filmie!

Newsy

Sony

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Xperia Z5 jeszcze w tym tygodniu zadebiutuje na targach IFA. Mimo zbliżającej się premiery nadal mamy więcej pytań niż odpowiedzi, więc możnaby się spodziewać, że do samej premiery producent będzie starał się utrzymać wszystko w tajemnicy. To niestety się chyba nie uda, bo wczoraj we francuskiej publikacji Clubic na Youtube zaprezentował domniemany smartfon.

 
Całą 3 minutową prezentację można zobaczyć poniżej:

 

 

Jeśli oprzeć się na tłumaczeniu z wideo, to Xperia Z5, Z5 Compact i Z5 Premium zostaną wyposażone w skanery linii papilarnych po prawej stronie urządzenia. Elektryzującą kwestią jest również aparat, który ma mieć 23 megapiksele. Co ciekawe, automatyczna regulacja ostrości w tym urządzeniu ma zająć 0,03 sekundy! Oprócz powyższych, smartfon ma być oczywiście wodoodporny.

 

 

Xperia Z5 Premium natomiast będzie mogła się pochwalić ekranem o rozdzielczością 4K, przy wielkości 5.5 cala. Wszystkie modele będą wyposażone w Snapdragona 810.

 

 

Na oficjalne informacje nie przyjdzie nam długo czekać. Już w środę podczas konferencji Sony wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Co myślicie o nadchodzących urządzeniach od Japończyków?

 

Źródło: androidcentral


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x