ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO Max

Debiut HBO Max w Polsce – możliwe, że platforma pojawi się już w lutym

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wygląda na to, że debiut HBO Max w Polsce odbędzie się już pod koniec lutego. Przynajmniej takie informacje przekazują nasi sąsiedzi ze Słowacji. Tam bowiem najprawdopodobniej już 22 lutego wejdzie oficjalnie HBO Max. To jeszcze tylko przypuszczenia, ale te pokrywają się z informacjami, które przekazywał sam właściciel platformy w zeszłym roku.

Debiut HBO Max w Polsce – luty 2022 może być przełomowy

HBO max luty 2022

Słowacki serwis Zive opublikował informacje, że 22 lutego pojawi się na Słowacji HBO Max. Warto tutaj dodać, że taka sama data debiutu platformy ma dotyczyć także innych krajów regionu, a w tym i Polski. Wcześniej mówiło się o tym, że debiut HBO Max w Polsce przewidziany jest na pierwsze miesiące 2022 roku, ale bez wchodzenia w szczegóły. Dalej nie są to 100-procentowo potwierdzone informacje, ale te mają pochodzić od lokalnych operatorów podpisujących umowy z HBO Max. Można mieć teraz tylko nadzieję, że faktycznie HBO Max w tym terminie zawita oficjalnie do naszego kraju.

HBO Max ma zastąpić HBO Go, które jest u nas jedną z popularniejszych platform streamingowych. Jednak aplikacja HBO Go potrafi stwarzać sporo problemów użytkownikom. HBO Max ma przyjść już z zupełnie nowym rozwiązaniem, które ma być mniej problematyczne i wygodniejsze. Trudno ocenić, jak będzie wyglądał jeszcze katalog produkcji HBO Max w naszym regionie. Możemy spodziewać się filmów i seriali, które są teraz dostępne w HBO Go, ale niewykluczone, że dojdzie także sporo nowości.

Zobacz też: Wyprzedaż gier na Steam – na co warto zwrócić uwagę?

Nie wiadomo też, ile przyjdzie nam zapłacić za dostęp do HBO Max. Zapewne odrobinę więcej, niż teraz płaci się za dostęp do HBO Go, które miesięcznie kosztuje 24,90 złotych. Jednak można być pewnym, że cena dostępu do HBO Max nie będzie wyższa, niż dostępu do Netflixa w najwyższych planach. Jeżeli HBO Max faktycznie zaraz pojawi się w Polsce, to pozostanie nam czekać tylko na Disney+, które także powinno zadebiutować w 2022 na naszym rynku.

Źródło: Zive

Sprawdź najnowsze wpisy