ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Najlepsze oferty na kartę z 5G

Plush rozdaje 200 GB w ofercie na kartę, ale tylko nowym użytkownikom

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Plush przygotował ciekawą propozycję dla osób z ofertą na kartę — to 200 GB internetu za darmo. Niestety, mogą z niej skorzystać tylko nowi użytkownicy. Jeśli jednak i tak planowaliście zmienić operatora, to może być dla was oferta warta uwagi.

200 GB za darmo w ofercie na kartę w sieci Plush

Żeby skorzystać z omawianej propozycji, należy aktywować nowy numer w Plushu na kartę, posiadać aktywne konto i wysłać SMS-a o treści zgoda pod bezpłatny numer 80600. Trzeba jednak pamiętać, że udzielamy wtedy zgód marketingowych i będziemy dostawać np. informacje o promocjach w Plushu. Jeśli chcemy otrzymać bonusowy pakiet GB, ale nie chcemy wyrażać zgód marketingowych, wysyłamy SMS-a o treści 100GB pod numer 80600. Wtedy nie będziemy zasypywani niechcianymi powiadomieniami i skorzystamy z oferty, z tym że zamiast 200 GB dostaniemy 100 GB.

Promocja obowiązuje od 14 stycznia do 31 marca 2022 roku. Niezależnie od tego, czy wybierzemy pakiet 100 GB, czy 200 GB, będzie on ważny przez 30 dni. Co istotne, nie można z niego korzystać w roamingu, z wyłączeniem Roam Like At Home.

Czytaj także: Testy sieci 10G – do ostatecznego celu wciąż daleka droga

Do 28 lutego Plush jest również w serwisie dogry.pl. Użytkownicy Plusha, zarówno na kartę, jak i w abonamencie, mogą zbierać specjalne punkty (np. za zakup startera i doładowania) i wymieniać je np. na skiny i gry. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie promocji.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy