ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tesla Cyberquad

Cyberquad już w obiegu! Cena na eBayu sięga 5000 dolarów

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Przeznaczony dla dzieci Cyberquad zaczął już trafiać do klientów. Wypuszczony w grudniu produkt wyprzedał się w ciągu tygodnia, a teraz pieniądze na nim chcą zarobić resellerzy.

Cyberquad to zabawka dla małych i dużych

Cyberquad Tesla

Po tym, jak wyprodukowany przez Tesle Cyberquad dla dzieci szybko się wyprzedał, do gry weszli przedsiębiorczy Amerykanie. Sprzedawcy, którzy zakupili czterokołowiec za 1900 dolarów w grudniu dziś wstawiają oferty sprzedaży Cyberquada na portalach typu eBay wynoszące nawet 5000 dolarów.

Quad jest przeznaczony do użytku dla dzieci od ośmiu lat. Pojazd osiąga maksymalną prędkość 10 mil na godzinę (około 16 km/h). Wczoraj (czwartek) rano eBay zalała lawina aukcji oferujących zakup pojazdu. Około czterdziestu ofert produkt Tesli wyceniało na kwotę od dwóch do pięciu tysięcy dolarów. Tymczasem ponad sześćdziesiąt aukcji oferujących Cyberquada zostało już zakończonych.

Zobacz też: Valve potwierdza, że Steam Deck zadebiutuje w lutym

Na początku trwającego tygodnia wielu Youtuberów opublikowało filmy, w których odpakowywali produkt. Kilku z nich poinformowało, że złożenie Cyberquada od zera zajmuje około dwóch godzin. Dodatkowym smaczkiem dla fanów Tesli jest fakt, że czterokołowiec jest zaprojektowany w podobnym stylu, co wyczekiwany Cybertruck.

Kiedy firma Elona Muska w 2019 roku po raz pierwszy zapowiedziała powstanie Cybertrucka jednocześnie ogłosiła produkcję quada. Pełnowymiarowy i dwumiejscowy czterokołowiec o nazwie roboczej Cyberquad miał być opcją dosprzedażową przy zakupie Cybertrucka.

Z informacji technicznych należy wspomnieć, że quada inżynierowie Tesli wyposażyli w akumulator litowo-jonowy. W pełni naładowana bateria pozwala na przejechanie około 15 mil. Samo zapełnienie akumulatora w stu procentach zajmuje natomiast blisko pięć godzin. Fani firmy wierzą, że premiera Cyberquada oznacza jednocześnie zapowiedź pojawienia się na drogach Cybertrucka.

Źródło: Insider

Sprawdź najnowsze wpisy