ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
żabka szpital maszyna vendingowa

Żabka wchodzi do szpitali, a przynajmniej do jednego z nich

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Żabka robi kolejny krok ku temu, by ich marka oraz sprzedawane przez sklep produkty, były jak najszerzej dostępne. Teraz w jednym z warszawskich szpitali stanęła maszyna vendingowa Żabki. Jednocześnie jest to pierwszy tego typu sprzęt od firmy, który stanął w placówce medycznej. To zapowiada, że podobnych maszyn może pojawić się więcej.

Żabka wchodzi do szpitali z maszyną vendingową

żabka szpital maszyna vendingowa

Ostatnio pojawiła się informacja, że w sieci sklepów Żabka pojawią się paczkomaty InPostu. Od dawna sieć sklepów stawia na rozwój i ewidentnie szuka dla siebie nowych rozwiązań. Nie inaczej jest w tym przypadku, gdzie w jednej z prywatnych placówek medycznych w Warszawie stanęła maszyna vendingowa Żabki. Automat jest częścią kolejnego programu pilotażowego Żabki, a partnerem jest też firma Maczfit. Dzięki takiemu urządzeniu pacjenci i pracownicy szpitala mają mieć całodobowy dostęp do około 30 produktów. Te mają być głównie własnymi markami Żabki (np. dania gotowe Szamamm, Foodini itd.), a za nie zapłacić można z wykorzystaniem karty płatniczej czy telefonu.

Podczas pobytu w szpitalu pacjenci często mają potrzebę dokonania szybkich zakupów artykułów żywnościowych czy napojów. Taką możliwość stwarza nasz automat, w którym znaleźć można dobrze wszystkim znane produkty z asortymentu sieci Żabka. Dzięki niemu pacjenci, ich bliscy, a także pracownicy szpitala mogą zakupić najwyższej jakości, pożywne dania gotowe, zdrowe kanapki oraz napoje.

Adam Manikowski, dyrektor zarządzający Żaka Polska.

Zobacz też: Niedługo na niebie pojawi się asteroida – warto spojrzeć wtedy w górę.

W tym przypadku wprawdzie nie mówimy o pełnoprawnym sklepie, który znalazłby się na terenie szpitala, ale to i tak ciekawe rozwiązanie. Jedno w wielu, które zaproponowała ostatnio Żabka. Przypomnijmy, że działa już aplikacja Jush!, która pozwala na dowóz zakupów do domu (na terenie Warszawy). Ostatnio też sieć sklepów informowała o otwarciu Żabka Nano, więc widać, że Żabka nie zamyka się na nowości technologiczne.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy