ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Assassin's Creed: The Ezio Collection na Switch

Assassin’s Creed: The Ezio Collection już wkrótce na Switchu

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Ubisfot ogłosił, że Assassin’s Creed: The Ezio Collection trafi na Nintendo Switch 17 lutego. Zapowiedziana po raz pierwszy na PlayStation 4 i Xbox One w 2016 roku, kompilacja łączy Assassin’s Creed 2, Brotherhood i Revelations. To trzy gry, które składają się na sagę o Ezio Auditore. W zestawie znajdują się również dwa filmy krótkometrażowe, Assassin’s Creed: Lineage i Embers. Ten ostatni służy jako zakończenie historii Ezio. Ubisoft będzie sprzedawał cały pakiet za 40 dolarów. W Polskim eShopie będzie więc wyceniony na 159,90 złotych tak jak pozostałe gry z serii.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection na Switcha

Jak podaje Ubisoft, każda gra w kolekcji zawiera wszystkie DLC dostępne dla tych tytułów. Wzbogacono je również o wsparcie dla funkcji specyficznych dla Switcha, takich jak HD Rumble. Podobnie jak w przypadku wydania The Ezio Collection na PlayStation 4 i Xbox One, nie wydaje się, by wersja na Switcha zawierała tryb wieloosobowy, który zadebiutował w Brotherhood, a Ubisoft dopracował go później w Revelations. Z technicznego punktu widzenia, wersje AC2, Brotherhood i Revelations na Switcha wyglądają mniej więcej tak samo, jak ich oryginalne odpowiedniki na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Zobacz też: Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 2 nowości i zaplanowano usunięcie aż 8 tytułów na później!

Warto pamiętać, że wszystkie dotychczas wydane gry z serii, które zadebiutowały na Switchu wspierały polski język, chociaż tylko w kwestii napisów. Istnieje więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że i w tym przypadku będzie tak samo i możliwa będzie rozgrywka w naszym rodzimym języku.

Źródło: Engadget

Sprawdź najnowsze wpisy