ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Evan Blass pokazuje następcę Moto 360 – Motorola przeprowadziła trening odchudzający i zmniejszyła czarny pasek

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
motorola moto 360 v2 evan blass evleaks

Moto 360 już w momencie swojej premiery została uznana za najładniejszego smartwatcha z Android Wear. Nie było to trudne, gdyż jedynym konkurentem był kwadratowy, gumowy i plastikowy LG G Watch. Dzisiaj rynek się zmienił i w sprzedaży znajdziemy wiele eleganckich zegarków toteż Motorola szykuje odświeżoną wersję.

To, co możecie ujrzeć na początku newsa to właśnie następca Moto 360, który na rynku zapewne pojawi się pod taką samą nazwą, ale z dopiskiem 2015 lub coś w tym stylu. Jednak wróćmy do powyższej grafiki, która pokazuje, że Amerykanie wyraźnie odchudzili zegarek i zapewne wymiary obudowy pod każdym względem zostaną zmniejszone. Zmieniono sposób montażu paska, a także – co najważniejsze – nie widać czarnego paska pod wyświetlaczem. Ok, widać, ale on też się zdecydowanie zmniejszył. Tylko czy są to zmiany wystarczające, aby mówić o następcy? Użytkownicy obecnego smartwatcha Motoroli narzekają głównie na akumulator i – być może – Amerykanie wezmą to pod uwagę razem ze zmianą podzespołów, które w wypadku Moto 360 opierają się na zupełnie innym procesorze niż w większości konkurencji. Istnieje także szansa, że pojawi się wodoszczelność (IPx7) niczym w Moto G (dotychczasowo mogliśmy mówić o wodoodporności).

Tak naprawdę to właśnie nad akumulatorami producenci smartwatchy powinni popracować, gdyż żaden inteligentny zegarek nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż jeden dzień na jednym ładowaniu ogniwa. Co jeszcze Wam przeszkadza w tym typie urządzeń mobilnych?

Sprawdź najnowsze wpisy