ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Cobra Kai sezon 5 — co wiemy?

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

31 grudnia 2021 roku swoją premierę miał czwarty sezon hitowego serialu Cobra Kai. Produkt Netflixa to kontynuacja kultowej serii filmów Karate Kid z lat 80′.

Piąty sezon Cobra Kai — najnowsze informacje

Cobra Kai sezon piąty

Czwarty sezon Cobra Kai dopiero, co wylądował na platformie, ale już teraz wiemy, że piąta odsłona serii ujrzy światło dzienne. O planach i przyszłości serialu Cobra Kai powiedział jego współtwórca — Hayden Schlossberg. Producent omówił także najważniejsze momenty sezonu czwartego, który masowo zbiera pozytywne recenzje. Czy piąty sezon serialu będzie kontynuować ten trend?

Rozmawiamy o tym! Pod koniec każdego sezonu wydaje nam się, że robimy coś w stylu: „No dobra, jak to przebijesz?”. Jednocześnie wcale nie wydaje nam się, że musimy to przebijać. To, w co ludzie najbardziej inwestują to postacie. My mamy mnóstwo sposobów na rozwinięcie tego aspektu. Nie musi to być wcale duża i szalona walka karate. Możemy stworzyć inne ekscytujące lub śmieszne zwroty akcji. Mamy je nawet w zanadrzu, więc nie czujemy się zobowiązani do tworzenia większej liczby walk karate w każdym kolejnym sezonie — powiedział Hayden Schlossberg.

Zobacz też: Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 5 nowości, ale jeszcze więcej usunięto!

Odnosząc się już do przyszłości serii, scenarzysta, reżyser i producent Cobra Kai omówił również, czego możemy się spodziewać w piątym sezonie serialu.

Właśnie nakręciliśmy sezon piąty. Zakończyliśmy go finałem, który nie chcę mówić, że jest większy niż poprzedni, ale na pewno dzieje się tu dużo akcji. Ważne jest to, że wciąż możemy kontynuować historię, ponieważ nie napisaliśmy jej jeszcze do końca. Planujemy zrobić kolejny sezon. Na zapleczu wciąż czekają największe fajerwerki i armaty. Jednak najważniejsze jest to, aby fani wciągnęli się w naszych bohaterów. Nie chcemy tworzyć czegoś, co formą przerasta treść. To jest nasz nadrzędny cel.

Wciąż nie poznaliśmy jeszcze daty premiery piątego sezonu Cobra Kai, ale biorąc pod uwagę fakt, że ekipa zakończyła już jego kręcenie, można spodziewać się, że nastąpi to wkrótce.

Źródło: Games Radar

Sprawdź najnowsze wpisy