Świat Fortnite obiegła informacja, o kolejnym możliwym połączeniu uniwersum gry z popularnymi filmami i serialami. Tym razem Epic Games podobno zawarło umowę z wytwórnią Paramount.

Fortnite x Paramount już wkrótce!

Fortnite gra

Plotka, która pojawiła się w sieci kilka godzin temu, sugeruje, że crossover Fortnite z Wojowniczymi Żółwiami Ninja może pojawić się w jednej z najnowszych aktualizacji gry. Spowodowane jest to umową, jaką Epic Games podpisało z wytwórnią filmową Paramount. Amerykańska firma ma także prawa do takich uniwersów, jak Star Trek i SpongeBob.

Informacja pojawiła się podczas emisji najnowszego odcinka programu XboxEra. Prowadzący podcast często ujawniają zaskakujące plotki, które regularnie okazują się być prawdą. Podczas programu Nick „Shepshal Nick” Baker powiedział, że pewne źródło podesłało mu informację, o podpisaniu umowy Paramount z Fortnite. Baker dodał również, że głównie chodzi tu o dodanie do świata gry postaci znanych z serii Wojownicze Żółwie Ninja.

Oczywiście wciąż są to tylko plotki, które ostatecznie mogą się nie potwierdzić lub wejść w życie długo później. Pierwsze doniesienia mówiące o połączeniu świata Fornite z uniwersami Spider-Mana i Naruto, krążyły po sieci na kilka miesięcy przed faktycznym debiucie w grze. Natomiast inna plotka mówiąca o dużej współpracy serii Matrix z grą, sprowadziła się jedynie do stworzenia kilku emotikonów i darmowej „parasolki”.

Zobacz też: Nowa konsola Nintendo – co wiemy?

Jednak jeśli plotka jest prawdziwa oznacza to, że przed Epic Games otwierają się drzwi do licznych crossoverów. Paramount, bowiem posaida prawa do wielu znanych uniwersów, które mogłyby pojawić się w Fortnite. Użytkownik zajmujący się przeciekami z gry – Shiina, przypomina fanom, że Paramount jest właścicielem Nickelodeon, więc obejmuje prawami także serie Awatar, Legenda Korry, a także SpongeBob Kanciastoporty.

W przeszłości Fortnite współpracował już z takimi globalnymi markami jak Avengers, Travis Scott, NFL, czy Ferrari. Jedną z ostatnich głośnych kolaboracji gry było podpisanie umowy z serialem Netflix – Cobra Kai.

Źródło: PCGamesN

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Borys Francuz

Entuzjasta angielskiej Premier League, a w szczególności Chelsea. W wolnych chwilach, gdy nie studiuję ani nie pracuję lubię zanurzyć się w historii dobrego filmu lub książki.