ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Hogwarts Legacy Dziedzictwo Hogwartu

Premiera Hogwarts Legacy nastąpi szybciej niż myśleliśmy!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Trzecioosobowa gra RPG osadzona w uniwersum Harry’ego Pottera elektryzuje fanów serii od lat. Premiera tytułu została luźno zapowiedziana na 2022 rok. Niedawno jednak pojawiły się informacje sugerujące, że debiut gry może nastąpić niespodziewanie szybko.

Hogwarts Legacy – na co czekamy?

Hogwarts Legacy

Według najnowszych przecieków, premiera Hogwarts Legacy jest bliżej niż moglibyśmy się spodziewać. RPG o Harrym Potterze pierwotnie miało zostać wydane w 2021 roku, ale ostatecznie termin przesunięto na 2022.

Raport stwierdza, że w szybkim rozwoju gry pomogło wsparcie studia Sumo Digital. Przeciek informuje, że tytułu należy się spodziewać „szybciej niż myśleliśmy”. Nie dotyczy to nowego trailera gry, ale konkretnej daty premiery.

Zobacz też: Twórca Mortal Kombat 11 przerywa milczenie na temat nowej gry

Do tej pory spekulowano, że gra zostanie wydana jesienią, ponieważ jest to dobry termin na premiery dużych tytułów. Przeciek podaje jednak, że nastąpi to bliżej okolic wiosny lub lata. Warto pamiętać, że jest to jedynie przeciek, dokładnej daty premiery gry wciąż nie znamy.

AccountNGT, które jest autorem raportu wyrobiło sobie renomę, przez trafne ujawnianie informacji, dotyczących Star Wars Eclipse oraz zawartości GTA Online. Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Podczas oficjalnej prezentacji gry mogliśmy uzyskać następujące informacje:

Hogwarts Legacy to wciągająca rozgrywka RPG z otwartym światem osadzonym w uniwersum Harry’ego Pottera. W końcu możesz przejąć kontrolę nad akcją i osobiście znaleźć się w centrum wydarzeń w świecie czarodziejów. Wyrusz w podróż przez znane ci już miejsca oraz całkiem nowe destynacje, odkrywając przy tym fantastyczne bestie, wytwarzając mikstury oraz personalizując swoją postać. Rzucaj zaklęcia, ulepszaj swoje talenty i zostań czarodziejem! Odkrywając Hogwart w XIX wieku — wcielasz się w ucznia, który posiada klucz do tajemnicy, mogącej zniszczyć świat magii i czarodziejów. Trafiając do Hogwartu nie jesteś zwykłym uczniem, posiadasz niecodzienną zdolność postrzegania i wykorzystywania starożytnej magii. Wybierz stronę, po której stoisz i zdecyduj o losach świata.

Źródło: comicbook

Sprawdź najnowsze wpisy