ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mortal Kombat 11

Twórca Mortal Kombat 11 przerywa milczenie na temat nowej gry

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Studio deweloperskie NetherRealm Studios przerwało długie milczenie. Producent w końcu odpowiedział na pytania fanów, dotyczące nowej gry. Chicagowska firma jest odpowiedzialna za takie tytuły jak Mortal Kombat 11, czy chociażby Injustice 2.

NetherRealm Studios stworzy nowe Mortal Kombat?

Twórcą Mortal Kombat 11 jest NeatherRealm Studios

Większość fanów firmy spodziewało się, że NetherRealm Studios nie tylko zapowie, ale także wyda jakąś nową grę w najbliższym czasie. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Już zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od trzeciej rocznicy premiery Mortal Kombat 11, a studio rodem z Chicago w międzyczasie wciąż nie wydało żadnej gry. Zakończenie roku 2021 bez żadnej premiery oznacza przerwanie długiej tradycji NetherRealm Studios. Polegała ona na wypuszczeniu w świat choć jednej autorskiej gry, co dwa lata. Jako że Inustice 2 swoją premierę miało w 2017 roku, a Mortal Kombat 11 w 2019 fani spodziewali się ujrzeć teraz Injustice 3.

Zobacz też: Serial Fallout trafi do Amazonu – znamy szczegóły!

Przez ostatnie miesiące wszyscy oczekiwali, że chicagowskie studio zapowie nową grę podczas The Games Award 2021, jednak nic takiego nie miało miejsca. Producent do niedawna milczał, nie wydając żadnej oficjalnej informacji, na temat postępów w tworzeniu gier. Jednak dyrektor kreatywny firmy – Ed Boon przedstawił aktualizacje tematu podczas rozmowy z zaciekawionym fanem.

Naprawdę doceniam wasz entuzjazm dotyczący naszej nowej gry. Chcielibyśmy móc ogłosić nowe informacje, ale jeszcze nie jesteśmy na tym etapie. W grę wchodzi wiele zmiennych, ale nie możemy nic ujawnić – powiedział Boon.

Oczywiście powyższe zdania nie są zbyt oczywiste i nie radują fanów firmy. Zainteresowanie wzbudziło stwierdzenie o „zmiennych”, bowiem gdyby NetherRelam Studios tworzyło Injustice 3 lub Mortal Kombat 12 to teoretycznie w procesie marketingowym, czyli ogłaszaniu tych gier, nie powinno być żadnych utrudnień. Dlatego pojawiły się ciekawe plotki, które mówiły, że studio pracuje nad tytułem DC vs. Marvel. Jeśli jest w tym prawda, to łatwo zrozumieć, czym są „zmienne” niepozwalające twórcom ogłosić gry. Niestety na ten moment są to tylko przypuszczenia i domysły, a fanom serii pozostaje czekać na dalsze informacje.

Źródło: comicbook

    Sprawdź najnowsze wpisy