ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pierwszy smartfon z 10-rdzeniami – czy to będzie HTC One A9 (Aero)? Wszystko na to wskazuje

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one a9 aero official logo evan blass

HTC często było tym „pierwszym” producentem. To właśnie Tajwańczycy pokazali światu -razem z Google – Androida, a także jako pierwsi wprowadzili na rynek smartfona z wyświetlaczem FullHD. Być może właśnie wyprzedzenie konkurencji to jest pomysł na odbicie się od dna?

W takim razie przypomnijmy sobie model Aero ukrywający się też jako A9. Ma to być urządzenie, które w pewnym stopniu odetnie się od poprzednich produktów tajwańskiej firmy. Tyle w teorii. W praktyce okazuje się, że design drastycznie się nie zmieni, ale wewnątrz będzie się działo. Tak jak w tytule – Aero może być pierwszym smartfonem na świecie z 10-rdzeniowym procesorem, a więc układem MediaTek Helio X20. Jednak na samym początku również inaczej nazwałem ten model. Tym razem jest to nowość od Evana Blassa. W takim razie Aero oficjalnie poznamy jako One A9, co w sumie nie jest strasznym zaskoczeniem. Jednak to oznacza, że cena z pewnością nie będzie niska, gdyż ma wynosić w Stanach Zjednoczonych około 2300 złotych. U nas z pewnością wypada dodać dodatkowe 500 złotych.

Mimo wszystko, kiedy poznamy One A9? Z początku była mowa, że w tym roku, ale MediaTek oficjalnie powiedział, że Helio X20 będzie gotowy dopiero za około pięć miesięcy. W takim razie w tym czasie HTC może jedynie zapowiedzieć Aero. Wierzycie w sukces tego smartfonu?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy